Jsem ve znamení blýžence!
Je to výborná stránka sem zaní pišný!
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 

Mafie 2

Mafia 2, BioShock 2 vyjdou do konce října

Na dnešní tiskové konferenci firmy Take-Two byla, kromě spousty dalších informací, oznámena předběžná vydávací okna pro spousty očekávaných titulů. Nebyla sice zveřejněna žádná konkrétni data, ale alespoň víme, že toužebně vyhlížená Mafia 2 vyjde na PC, PS3 a Xboxu 360 ještě do konce října tohoto roku a žádné další průtahy už se prý nechystají. Stejně tak druhý BioShock vyjde do 31. října, ovšem u něj se o platformách ještě dá spekulovat, neboť nebylo oznámeno na co vlastně BioShock 2: Sea of Dreams vyjde.

Dokonce jsme se dozvěděli, že druhá stahovatelná epizoda pro čtvrté Grand Theft Auto vyjde do již dvakrát zmíněného data (a samozřejmě pouze na Xbox 360, na tom se nic nezměnilo). Vedle toho se můžete tento rok těšit ještě na Don King Boxing (Wii/DS), Major League Baseball 2K9 (PSP), NBA 2K10, NHL 2K10, The BIGS 2, stahovatelný obsah do Midnight Club: Los Angeles a těšit se můžete i na pokračování westernové akce Red Dead Redemption (X360, PS3).